گواهی نامه CELTA برای آموزش زبان انگلیسی - تهران

پلاس ویزا: ۰۲۱۷۷۲۷۷۴۳۷ - ۰۹۱۲۹۲۴۵۶۰۱

گواهی نامه CELTA برای آموزش زبان انگلیسی در هر جای دنیا ثبت نام در دوره سلتا CELTA گواهی آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان ( سلتا ) گواهی نامه تدریس زبان انگلیسی در کلیه کشورها غیرانگلیسی زبان مدرک CELTA یا همان Certificate in English Language Teaching to Adults یکی از گواهینامه های معتبر در آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان می باشد و با داشتن این مدرک می توانید در هر جای دنیا استاد زبان انگلیسی شوید. گذراندن دوره آموزشی CELTA اولین قدم ضروری در شغل آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان می باشد. دوره CELTA به دو صورت فشرده و عادی برگزار می گردد. دوره فشرده حداقل 4 هفته (مینیمم 120 ساعت) طول می کشد و دوره عادی از چند ماه تا یک سال به طول می انجامد. یکی از شرایط شرکت در دوره زبان CELTA داشتن حداقل مدرک آیلتس 7 تا 7.5 و با حداقل 18 سال سن است. نکات مهم در خصوص مدرک سلتا نکته اول: برای اخذ گواهی نامه این دوره نیازی به شرکت در آزمونی ندارد و عملکرد شرکت کنندگان در جلسات تمرینی تدریس (Teaching Practice) و بر اساس 4 تکلیف نوشتاری (Written Assignments) در طول دوره توسط مربیان دوره تأیید شده دانشگاه کمبریج ارزشیابی می شوند. نکته دوم: بر اساس ارزیابی مدرسان این دوره سه نمره PASS A، PASS B، و PASS است. نکته سوم: دوره آموزشی CELTA را می توانید به صورت تمام وقت، پاره وقت و یا آنلاین ثبت نام نمایید: نکته چهارم: طول دوره سلتا به سه صورت تمام وقت، پاره وقت، و دوره اینترنتی برگزار می شود. طول دوره تمام وقت معمولا 5 تا 4 هفته، و طول دوره پاره وقت از چند ماه تا یک سال است. برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص این آزمون و نحوه ثبت نام در آن به وب سایت پلاس ویزا مراجعه کنید.

پلاس ویزا

تهران > تهران

۰۲۱۷۷۲۷۷۴۳۷ - ۰۹۱۲۹۲۴۵۶۰۱

فکس: ۰۲۱۷۷۱۸۱۶۵۶

Email

آدرس: تهران، نارمک، خیابان فرجام، جنب میدان صدم، ساختمان قصر سبز، پلاک 725، طبقه دوم، واحد 5

تعداد بازدید: ۸۷۱۵

به روز رسانی: ۱ ماه پیش

شناسه آگهی: ۹۷۵۰۲۸

تازه های آموزش در تهران

تدریس ریاضی و فیزیک

آموزشگاه میرابی با همکاری اساتید حرفه ای ریاضی و فیزیک اقدام به برگزاری کلاس های ریاضی و فیزیک برای تمامی مقاطع ، مینماید.

تهران | آموزشگاه میرابی

کارآفرینی با شرکت AG

شرکت AG وارد کننده انواع دستگاه های کار افرینی می باشد با دستگاه های AG می توانید استقلال مالی داشته باشید در منزل خود میتوانید منبع در امد داشته باشید بر...

تهران | شادی احمدی